Vienam gale kablys 17 Sezonas

Vienam gale kablys 17 Sezonas (2017)

Vienam gale kablys 17 Sezonas
Kokybė WEBRip
9 Serijos LT originali kalba
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  Lietuva
 • Trukmė:
 • Žanras:
  TV laidos / Serialai
 • Režisierius:
+10 10

Aprašymas:
Sako. pasaulyje jų milijonai... Lietuvoje – šimtai tūkstančių... Savaitgaliais – jų rankose meškerės ir juos galima rasti prie pačių įvairiausių Lietuvos upių. ežerų ir tvenkinių. Jų kalbos sukasi tik apie žuvis. žūklės įrankius. orų prognozes ir geriausias žvejybos vietas Lietuvoje ir pasaulyje. Į TV6 atkeliavusi laida „Vienam gale kablys“ jau daugelį metų draugauja su šiais gerąja prasme išprotėjusiais žmonėmis. kurių kasmet vis daugiau. Nenuilstantis laidos vedėjas Paulius Korsakas vis „malasi“ su savo meškerėmis po gražiausias ir žuvingiausias mūsų šalies ir pasaulio vietas ir džiugina žiūrovus netikėtais reportažais. patarimais ir. žinoma. naujienomis. skirtomis šiam puikiam pomėgiui – pramoginei žūklei.

..Žvejojau gal dvidešimtyje pasaulio šalių. rodėme laidas iš pačių įvairiausių pasaulio kampelių – nuo saulėtosios Kubos iki Rusijos šiaurės. sutikau begalę įvairiausių žmonių. ir mano širdis džiaugiasi. kad visame pasaulyje mus vienija viena kalba – be pavydo. karų. konkurencijos ir melo – tai žvejų kalba. kuriai žodžiai nereikalingi. Pamatei žmogų prie vandens su meškere. nusišypsojai. pakėlei ranką ir mostelėjai... Jis visada nusišypsos ir mostelės tau“. – pasakoja „Vienam gale kablys“ vedėjas Paulius Korsakas.

Vienam gale kablys TV6 eteryje – tai ir puiki pramoga. ir gamtos jausmas. naujausi patarimai ir žūklės būdai. didžiausios pagautos ir paleistos žuvys bei įdomūs žinomi žmonės su meškerėmis rankose. Pomėgis. kurios masiškumui Lietuvoje neprilygta net krepšinis.скачать dle 12.1

Žiūrėti Vienam gale kablys 17 Sezonas Online


Žiūrėti online
9 Serija
8 Serija
7 Serija
6 Serija
5 Serija
4 Serija
3 Serija
2 Serija
1 Serija

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.